صفحه نخست رهگیری ثبت نام تماس با ما

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر

درباره بنیاد

معرفی بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر (نهاد خیریه حامی رویدادها علمی و فناورانه استان)

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان در راستای توسعه و رشد استان بوشهر با هدف توسعه حوزه های آموزش، بهداشت، سلامت و بخش های زیربنایی در آبان‌ماه سال 1383 به عنوان یک سازمان خیریه و غیرانتفاعی تأسیس گردید. حضور چهره های چون: مهندس اسماعیل تبادار، پروفسور ایرج نبی پور و... سایر نخبگان نامی فرهیخته استان بر وزانت و کارآمدی بنیاد افزوده، که برای نیل به این هدف، سه راه کار ذیل را در سر لوحه کار خود قرار داده است:

1) اعطاء بورس تحصیلی، حمایت و پشتیبانی آموزشی و پژوهانه از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و بی بضاعت بومی استان که برای هیئت امناء محرز باشد.

2) حمایت از توسعه فناوری های مزیتی و اندیشه های راهبردی توسعه استان بوشهر در گستره های زیر بنایی، بنا به تشخیص هیئت امناء بنیاد

3) حمایت در جهت تقویت زیر ساخت های مناطق کمتر توسعه یافته استان بوشهر با تاکید بر بخش های آموزش، بهداشت و سلامت

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان در نقش حمایت کننده بلاعوض مادی و معنوی در اموراتی اولویت محوری همچون: کمک نامحسوس به جامعه دانش آموزان کم برخودار استان، در نقش سمن حامی کنش های زیست محیطی و حامی مادی در توسعه گستره پوشش حراکاری سطح استان، همیار برگزار کننده رویدادهای فناورانه استان، اسپاسنر چاپ و نشر کتاب در حوزه های مزیتی توسعه فناوری استان (فناوری های دریامحور، محیط زیست، انرژی، شیلات، کشاورزی و ... ) می باشد.

 

 لینک به وب‌سایت بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر بوده و محفوظ می‌باشد - 1402©